Categories
Events

Workshop-Mindset, Business talk, Leadership & Employment.- 29.02.2024

Është eventi i parë Open Source ku biznesi takon rininë, organizatat dhe institucionet. Në këtë event mentorë prej   shqiptar dhe ndërkombëtar sollën disa ekspertiza të zhvillimit të biznesit, lidershipit, marketingut dhe karrierës në një ditë të vetme.
1.Kozma Seferaj – CEO Maxbrand
2.Xhenisa Shehu – Administrator & Founder Involve us Agency, Marketing Communication Coach
3.Tobby Lee– Leadership & Business development coach.
4.Ervin Dervishi -CEO WINUP365, Leadership,Sales Coach
5.Jonas Kepi-SAS Community

Calendar

July 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Categories